Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Karasu Cam Balkon alüminyum ile alakalı pek çok sektörde, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş,rekabetçi fiyat politikası sayesinde, günümüz küresel rekabet ortamında hem kendi hem de paydaşlarının duruşunu korumayı benimsemiş bir kuruluştur.

Faaliyetlerimiz;

Karasu Cambalkon Profil;  geniş ürün yelpazesiyle ve günümüz şartlarında en önemli kavram haline gelen zamanın bilincinde hareket ederek, rekabetçi fiyatlarla paydaşlarımıza hizmet vermektedir. Standart üretim profillerin yanı sıra özel formlu profil ekstrüzyonu, eloksallı veya elektrostatik boyalı profiller tedariği konusunda da hizmet vermektedir.

Karasu Cambalkon Radyatör;  alüminyumun verimliliğini, şıklığı ve zarafetini bir araya getiren kendi özgün tasarladığımız ekonomik, normal ve lüks modellerimizle, ısı verimliliğini her bütçenin yaşaması gerektiği bilinci ile hizmet vermektedir.

Karasu Cambalkon Aydınlatma; alüminyum diğer malzemelere oranla korozyona karşı dayanıklılığı ve diğer malzemeler oranlara şık ve zarafetli olması, şoku absorbe edebilme özelliği ile son dönemlerde sokak ve cadde aydınlatmasında tercih edilen malzeme haline gelmiştir. Kendi standart  tasarımlarımız ve müşteri talepleri doğrultusunda yapılacak tasarımlarımızla hizmet vermekteyiz.

Karasu Cambalkon alüminyum estetiği ve dış hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile park ve bahçelerimizi güzelleştirmeyi hedef alan firmamız kendi ve müşteri talebine göre özel tasarlanabilen bank ve çöp kutularını üretmektedir.

Karasu Cambalkon Deck and Dome; petrol veya kimyasal depolama tankları için desteksiz ve sızdırmazlık sağlayan alüminyum kubbe çatıların (Dome), ayrıca tank içinde, depolanan sıvı seviyesine orantılı hareket eden yüzer tavan (Deck) tasarımı, imalatı ve montajı konusunda hizmet vermektedir.

Karasu Cambalkon Proje Bazlı Üretim; alüminyum, paslanmaz veya diğer kalite çelik malzemelerden, kaynaklı ve talaşlı imalat, polisaj işlemi, mekanik işlemler ve montaj işlemleri ile proje bazlı mamul veya yarı mamul üretimi yapmaktadır.